گزارش بازدید از فعالیت تیم فنی گروه توسط اعضاء هیات مدیره و هیات موسس

گزارش بازدید از فعالیت تیم فنی گروه توسط اعضاء هیات مدیره و هیات موسس

 روز سه شنبه هفته جاری مورخ 91/11/3چند تن از اعضاء هیات موسس و هیات مدیره این هفته به بازدید از فعالیت تیم فنی که روزهای سه شنبه هر هفته در دره غولکی ( منطقه پشت مله چمران  ) فعالیت داشتند رفته و شاهد فعالیت این تیم  به سرپرستی آقای ابوذر آسیابانی بودند .

 اعضای این تیم خانمها:

آزیتا بردبار- یاسمین کاووسی – زهرا شریف زاده – نیلوفر قربانزاده – الهه ضیایی –آرمیتا برزگر

آقایان :ابوذر آسیابانی-  حسن خلیلی – شاهرخ ترزم پور – سجاد فتحی – حسین مومن – مهران مهدوی- محمد صادق جواهری – علی کاویانی –  مسعود پور تیموری – حمید باقری-هادی آسیابانی بودند.

 اعضاء تیم فنی بر روی کارگاههای مختلف از جمله تراورس در ارتفاع – صعود میمونی – فرود معلق – سنگ کوتاه با درجه سختی بالا – صعود سر طناب ( کرده ای) صعود مصنوعی در مسیر رکاب خور فعالیت و تمرین میکردند

نظم و پشتکاردر بین آنها کاملا مشهود بود.اعضاء هیات موسس و هیات مدیره  از نزدیک شاهد فعالیت و نحوه تمرین و صعود اعضاء تیم فنی بودند ، پس از بازدید از فعالیت های این گروه ، کلیه اعضاء دور هم در یک فضای صمیمی جمع شدند.در ابتدا آقای ابوذر آسیابانی به عنوان سرپرست تیم فنی به صحبت پرداختند و بیان داشتند که 90 درصد افرادی که همکنون فعالیت دارند در زمینه ی سنگنوردی فعالیت قابل توجهی نداشتند که در طول این یکسال با ایجاد فضایی صمیمی و همکاری و پشتکاری نفرات ، باعث پیشرفت آنان گشته. ضمنا ایشان به توضیح عملکرد یکساله و صعودهای شاخص از جمله صعود قله علم کوه از مسیر گرده آلمانها ، صعود 7 طول طناب در دیواره علم کوه ، گشایش مسیرشهید کبکستانی در دیواره رامجرد درجشنواره هیات کوهنوردی فارس و… پرداختند و اهداف آینده تیم که در فروردین ماه فعالیت بر روی دیواره بیستون و مردادماه صعود دیواره علم کوه هست را بیان کردند .  و در پایان از اعضای تیم فنی  به خاطر فعالیتها و تلاشهایشان تشکر نمودند.

سپس اقای حاج سهراب جعفری به عنوان نماینده هیات موسس صحبت نموده و بیان داشتند که پیشرفت افراد چشمگیر و مشخص است ایشان ضمن تشکر از آقای ابوذر آسیابانی و هادی آسیابانی خواستار تداوم این برنامه ها  در سالهای آتی شدند.

وبعد از آن نیز اقای حاج غلامحسین صنیع شرقی به عنوان پیشکسوت از همگی اعضاء و مسوولین گروه تشکر کرده و برای جوانان همنورد تیم فنی ارزوی موفقیت کردند.

آقای فرشاد اختر کاویان سرپرست گروه نیز ضمن تشکراز آقای ابوذر آسیابانی  از فعالیت رو به رشد این گروه قدردانی نمود و حمایت همه جانبه خود از این تیم را ابراز داشتند و برایشان آرزوی موفقیت کردند 

 در پایان سرکار خانم نعمتی به عنوان سرپرست بانوان گروه ضمن تبریک به بانوان فنی گروه به خاطر پیشرفت چشم گیر یکساله ی آنها از آقایان ابوذر و هادی آسیابانی و کلیه نفرات قدردانی نمودند و تلاش و همت بالی  آنان را ستودند 

این مراسم در ساعت 17:30 به پایان رسید

 

نظر دهید

پاسخ دهید

اشتراک گذاری...
 |   |   |   |   |   | 

Logo
ثبت حساب جدید
ثبت نام تنها برای اعضای باشگاه کوهنوردی طبیعت دوست مجاز می باشد.
بازیابی رمز عبور