مرحله اول هفتمین دوره مسابقات دوی کوهستان

مرحله اول هفتمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت تهران ـ البرز مرکزی ـ توچال ـ مرداد۱۳۹۹

پیرو بخشنامه‌های شماره ۸۸/د/۲۶۳/۹۹ مورخ ۱۲/۰۳/۹۹ و ۱۴۲/د/۲۶۳/۹۹ مورخ ۰۱/۰۴/۹۹ مبنی بر برگزاری مرحله اول مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت موارد تکمیلی به شرح زیر اعلام می‌شود.

ـ ورزشکاران محترم ثبت نام در این دوره از مسابقات را به روزها و ساعات پایانی واگذار ننمائید. (آخرین مهلت ثبت‌نام تا تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۹)

ـ مطالعه و دقت در مفاد بخشنامه‌های ذیربط.

ـ زمان برگزاری و شروع مسابقه: ساعت ۵ الی ۸ صبح یکی از روزهای ۳، ۱۷ و ۳۱ مرداد ۱۳۹۹

ـ حداکثر مدت زمان مسابقه برای مردان ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه و برای زنان ۵ ساعت و ۳۰ دقیقه

ـ محل شروع مسابقه: تهران، میدان تجریش، دربند، میدان سربند (مجسمه)

ـ حداکثر زمان پایان مسابقه: ساعت ۱۳:۳۰

ـ نصب برنامه اپلیکیشن Relive  یاStrava بر روی تلفن همراه.

ـ ورزشکاران می‌بایست ۲ روز قبل از انجام مسابقه، زمان و روز انتخابی (یکی از روزهای برگزاری مسابقه ۳، ۱۷، ۳۱ مرداد) را به جهت پیگیری‌های جانبی، الزامات داوری، ایمنی و همچنین جهت اطلاعات بیشتر به آقای سهیل فرید (به شماره ۰۹۱۲۱۶۹۳۲۶۲ ) تماس حاصل نمائید.

ـ همراه داشتن کارت ملی ورزشکار (در نقطه شروع میدان سربند) جهت احراز هویت توسط مسئول پذیرش الزامی است.

ـ گرفتن عکس خویش‌انداز ( سلفی)  و ثبت زمان ازمحل میدان سربند (مجسمه)، شیرپلا، سنگ سیاه (پناهگاه امیری)، قله توچال (دور پناهگاه اردلان) و درانتها مجتمع کوهستانی شیرپلا با اپلیکیشن فوق الذکر )مجموعا ۵ عکس سلفی).

ـ ارسال فایل رکوردها و ترک مسیر مسابقه حد اکثر۵ ساعت پس از اتمام مسابقه به لینک https://b2n.ir/299957

ـ مسئولیت عدم رعایت موارد ایمنی ،فنی،بهداشت فردی و محیط و آگاهی در امورنرم و سخت افزاری مربوط به ثبت و ضبط ارسال موارد درخواستی بر عهده ورزشکاران است.

ـ استفاده از پوشاک متناسب با مسائل شرعی و عرفی و مطابق با قوانین جاری کشور الزامی است. (مقنعه، تونیک، شلوار برای زنان)

ـ به تمامی ورزشکارانی که موفق به رسیدن به خط پایان در زمان مقرر شوند، مدال فینیشر (Finisher) اهداء خواهد شد.

ـ مسئولیت عدم رعایت موارد ایمنی، فنی، بهداشت فردی و محیط، شئونات اسلامی و آگاهی کامل در امور نرم‌افزاری مربوط به ثبت و ضبط ارسال موارد درخواستی به لینک فوق و همچنین مفاد این بخشنامه به ویژه لوازم و تجهیزات مورد نیاز ضروری برشمرده بر عهده ورزشکاران است.

ـ همچنین خاطرنشان می‌گردد تمامی شرکت‌کنندگان مرحله اول این دوره از مسابقات در قرعه‌کشی مجموعه فرهنگی ورزشی سلکتور شرکت داده می‌شوند و به قید قرعه به هر کدام از منتخبین خانم و آقا به ترتیب یک جفت کتانی رانینگ به ارزش ده میلیون ریال (۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال)، یک کاپشن Elevate ساخت کانادا به ارزش هشت میلیون ریال (۸۰۰۰۰۰۰ ریال) و یک عدد سویی‌شرت (هودی)Elevate ساخت کانادا به ارزش چهار میلیون و هشتصد هزار ریال (۴۸۰۰۰۰۰ ریال) و همینطور به نفرات اول تا سوم نیز جوائز فوق اهدا خواهد شد.

¯ ضوابط داوری در این دوره از مسابقات:

۱ـ الزامی بودن ارسال فایل رکوردها و ترک مسیر به همراه عکس خویش انداز( سلفی) از نقاط شروع میدان سربند (مجسمه)، شیر پلا، پناهگاه امیری، قله توچال و (دور پناهگاه اردلان) پایان میسر شیرپلا با اپلیکیشنRelive  یا Strava )مجموعا ۵ عکس سلفی).

۲ـ داوران و سیستم ناوبری محسوس و نامحسوس

ـ جهت ملاحظه ترک مسیر مسابقه و همچنین ارسال رونوشت گواهی سلامت از پزشک و بیمه ورزشی سال جاری به لینک https://b2n.ir/299957  مراجعه نمایید.

ـ  لازم به ذکر شروع مسابقه در ساعات اولیه بامداد شرایط بهتری را به لحاظ مواجه نشدن باگرما و شلوغی مسیر برای ورزشکاران ایجاد می‌نماید.

ـ بدیهی است مابقی شرایط کماکان به قوت خود باقی است.

ـ  به لحاظ وجود شرایط بیماری کرونا و پیروی از شیوه نامه ها و بخشنامه های مربوطه لازم وضروری است ورزشکاران گرامی پیش بینی و تامین آب و مواد غذایی را به همراه تدارکات، لوازم و تجهیزات مورد نیاز در دستور کار خود قرار دهند.

ـ  چنانچه ورزشکاران محترم بیش از یک فایل رکورد و ترک مسیر همراه با عکس‌ها ارسال نمایند بهترین زمان آنان در داوری این دوره از مسابقات لحاظ می شود.

متقضی است تمامی هیأت‌ها کوهنوردی و صعودهای ورزشی نسبت به اطلاع رسانی موارد فوق در اسرع وقت اقدام لازم را بعمل آورند.

منبع:فدراسیون کوهنوردی

profile avatar
نظر دهید

پاسخ دهید

اشتراک گذاری...
 |   |   |   |   |   | 

باشگاه کوهنوردی طبیعت دوست شیراز
Logo
ثبت حساب جدید
ثبت نام تنها برای اعضای باشگاه کوهنوردی طبیعت دوست مجاز می باشد.
بازیابی رمز عبور
لیست ثبت نام