به پویش #من یک باشگاهی_هستم بپیوندید

با ارسال یک ویدئوی کوتاه؛ به پویش #من یک باشگاهی_هستم بپیوندید

قابل توجه باشگاه‌های سراسر کشور با عنایت به تعطیلی کلیه فعالیت‌های ورزشی و آموزشی در سطح ملی و باشگاهی بدلیل شیوع ویروس کرونا و شرایط قرنطینه و نامشخص بودن زمان این محدودیت‌ها  فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی پیرو فعالیت‌ در حوزه فضای مجازی، پویش #درخانهورزشکن و #دانش افزایی درقرنطینه که با استقبال کوه‌نوردان و سنگ‌نوردان سراسر کشور و تایید دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان همراه بود و بمنظور تشویق مسئولین و اعضاء باشگاه‌های کوه‌نوردی همسو با شرایط قرنطینه، در نظر دارد این‌بار پویش #من یک باشگاهی_هستم را با شعار «باشگاه پویا، عضو مسئولیت پذیر، شکست کرونا»؛ با همکاری کلیه باشگاه‌های «رسمی» کوهنوردی کشور و دارای مجوز فعالیت، برگزار نماید.

*مضمون ویدئو:

با رویکرد «ورزش در خانه»

*اهداف پویش:

۱.ایجاد فضای شور و نشاط و امید به آینده ای روشن، با ورزش و تحرک و خلاقیت در قرنطینه.

۲.معرفی باشگاه و شرح مختصر عملکرد توسط مسئولین.

لذا از مسئولین باشگاه‌های سراسر کشور درخواست می‌شود؛ با پیوستن به این پویش همراه با فدراسیون، جهت ایجاد انگیزه و پویایی در جامعه، رسالت خود را ایفا نمائیم.

مقتضی است هر باشگاه یک ویدئوی کوتاه و با کیفیت در مدت زمان «حداکثر یک دقیقه» و به صورت «کادر افقی» تهیه و از طریق پیام‌رسان‌ واتس‌آپ به شماره 09194385143  «کمیته همگانی فدراسیون» ارسال نمایند.

شایان ذکر است؛ هر هفته یک هدیه کوه‌نوردی به بهترین کلیپ ارسالی از طرف فدراسیون اهدا خواهد شد.

* توجه:

کلیپ‌های ارسالی و مورد تأیید، در مبادی اطلاع رسانی فدراسیون اعم از کانال و اینستاگرام و در کانال دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان منتشر خواهند شد.

نظر دهید

پاسخ دهید

اشتراک گذاری...
 |   |   |   |   |   | 

Logo
ثبت حساب جدید
ثبت نام تنها برای اعضای باشگاه کوهنوردی طبیعت دوست مجاز می باشد.
بازیابی رمز عبور