پذیرش عضویت دو کوه‌نورد ایرانی دیگر در سازمان GHM

به گزارش «ابراهیم نوتاش» نماینده‌ی کوه‌نوردان ایرانی در سازمان GHM و عضو افتخاری این سازمان؛ اجلاس مجمع عمومی GHM در تاریخ 12 ژانوایه 2013 در منطقه‌ی اکرینس فرانسه (واقع در 700 کیلومتری شهر پاریس) برگزار شد.

بنا بر این گزارش: در اجلاس مذکور؛ موضوع عضویت دو نفر از کوه‌نوردان ایرانی مطرح و مورد پذیرش قرار گرفت و بر این اساس «عظیم قیچی ساز» و «هادی صابری» به عضویت سازمان GHM درآمدند.

یادآور می‌شود؛ علاوه بر این دو نفر و عضویت افتخاری «ابراهیم نوتاش»، پیش از این نیز «رضا زارعی»، «حسن‌ نجاریان» و «فرخنده صادق» به عضویت سازمان کوهستان‌های بلند فرانسه موسوم به GHM در آمده بودند.

«ابراهیم نوتاش» ضمن اشاره به این‌که سازمان GHM تنها با دو کشور از آسیا، «ایران» و «چین» در حوزه‌ی کوه‌نوردی همکاری دارد، تصریح کرد؛ فرآیند عضویت در این سازمان بر اساس تقاضای شخصی افراد نیز صورت می‌گیرد که در جریان مجمع عمومی طرح و با بررسی سوابق کوه‌نوردی و بر مبنای جایگاه معرف، اگر مخالفتی مطرح نشود، فرد به عضویت GHM درمی‌آید، ضمن این‌که به صورت سالیانه نیز باید حق عضویت خود را پرداخت نماید.

تصویب و تثبیت جشن‌واره‌ی بیستون در تقویم GHM

به گزارش «ابراهیم نوتاش» عضو و نماینده‌ی کوه‌نوردان ایرانی در سازمان GHM ؛ در جریان برگزاری اجلاس مجمع عمومی GHM در تاریخ ۱۲ ژانوایه  ۲۰۱۳ و پیرو مذاکرات و رایزنی‌های پی‌گیرانه و هم‌چنین برگزاری موفق دو دوره‌ جشن‌واره‌ فرهنگی ورزشی سنگ‌نوردی در بیستون، برگزاری دوسالانه‌ی این جشن‌واره در تقویم این تشکیلاتِ مطرح جهانی مصوب و تثبیت شد.

نظر دهید

پاسخ دهید

اشتراک گذاری...
 |   |   |   |   |   | 

Logo
ثبت حساب جدید
ثبت نام تنها برای اعضای باشگاه کوهنوردی طبیعت دوست مجاز می باشد.
بازیابی رمز عبور