گزارش جلسه باشگاه 98/1/26

مجری: سرکار خانم فخاری

ساعت جلسه: 19:30

جلسه هفتگي دوشنبه با حضوراعضا باشگاه پس از پخش سرود طبیعت دوست ، با اجرای سر کار خانم فخاری و اعلام عناوین جلسه آغاز گردید .
در ابتدا :
١- ارائه ی گزارش برنامه شیراز گردی در محله های قدیمی توسط سرکار خانم محبوبه محمدی، همراه با پخش کلیپ
2_ ارائه ی گزارش برنامه ی آموزشی یخ و برف در منطقه رنج  توسط سرکار خانم فخاری،همراه با پخش کلیپ

3- در ادامه صحبتهای آقای ابراهیمی به شرح زیر :

*  قدردانی از آقایان اکبری فرد، عطروش و شکررو بابت برگزاری هر ساله ی برنامه ی شیراز گردی همراه با پذیرایی

* اشاره به جلسه ی کارگروه طبیعت گردی و سرپرستان که قبل از جلسه ی عمومی و جهت ارتقاء سطح کیفی برنامه ها برگزار گردید.

*  صحبت در خصوص پیشنهادات و انتقاداتی که اعضا در هفته ی گذشته به صورت مکتوب، در مورد حضور فعالتر جوانان و ایجاد جذابیت جهت قشر جوان عنوان کرده بودند که در همین راستا آقای ابراهیمی از حضور افراد فرصت طلب در برنامه ها با انگیزه ی جذب جوانان به سمت گروهها و تورهای گردشگری صحبت کردند که باید با دافعه مسوولان و اعضاء مانع حضور اشخاصی که حتی در پرتال هم ثبت نام نکرده و ارقی به باشگاه ندارند، شویم . و بستری مناسب جهت جذب نیروهای جوان و تازه وارد مهیا کنیم که این مهم با حمایت و همکاری اعضاء و مسوولین از باشگاه برآورده خواهد شد .

* از تمامی اعضا دعوت می شود که از برنامه های  تمرینی هوازی و سنگ نوردی استقبال کرده و از تجربیات مربیان و پیشکسوتان بهره برده و به توانمندی خود و باشگاه کمک کنند.
* همچنین در خصوص مستهلک شدن تجهیزات فنی صحبت کرده و خاطر نشان کردند که تامین هزینه خرید تجهیزات جدید بررسی و انجام  خواهد شد .
*  با توجه به تصمیمات اتخاذ شده و خرید تجهیزات فنی ، جهت شرکت در تمرینات سنگ نوردی و دیواره نوردی ، حق ورودی از اعضاء شرکت کننده دریافت میگردد و اعضا ملزم به پرداخت آن هستند.

* همچنین از تمدید تخفیف حق عضویت تا 31 فرودین خبر دادند تا اعضایی که شهریه را پرداخت نکرده از این تخفیف بهره مند گردند.

* آن دسته از اعضایی که حداقل پنج دوره مقدماتی کارآموزی فدراسیون را شرکت نکرده اند ملزم به انجام این مهم هستند و در غیر اینصورت در برنامه های صعود قله وکوهپیمایی شرکت داده نخواهند شد.

* قدردانی از خیرین صندوق قرض الحسنه از جمله جناب آقای سیروس متوسل که از اولین روز تاسیس صندوق پیشگام بودند و اهدای لوح تقدیر به برادر آقای متوسل در غیاب ایشان.

* صندوق قرض الحسنه: به هر کدام از اعضا وام دو الی سه میلیونی پرداخت خواهد شد و هر ماه نیز یک وام یک میلیونی به قید قرعه به اعضای صندوق پرداخت خواهد شد.لازم به ذکر است که مبلغ عضویت صندوق از 125 هزار تومان به بالا ست.

4- پس از اتمام صحبتهای آقای ابراهیمی گروه موسیقی باشگاه طبیعت دوست با همنوازی هنرمندانه، شور و شعف خاصی به جمع دادند و حاضرین را به شوق آوردند.همنوازان جناب آقای طریقی خواننده و نوازنده ی تنبک ،جناب آقای ضیایی نوازنده ی سنتور و جناب آقای ضرغامی نوازنده ی دف بودند.
پس از اتمام هنرمندی گروه موسیقی  از زحمات و تمرینهای این دوستان در ایام نوروز جهت آمادگی اجرا، قدردانی به عمل آمد .

5- همچنین از برگزاری برنامه های باباکوهی در روزهای نوروز از آقای بهروز پایداری قدردانی شد و هدیه ای به رسم یادبود به ایشان تقدیم گردید.

6- صحبت در خصوص برگزاری کلاسهای آموزشی از جمله زبان انگلیسی که توسط خانم یگانه جو تدریس خواهد شد.

7- در دقایق پایانی جلسه ، قرعه کشی برنامه های آخر هفته و صندوق قرض الحسنه به شرح زیر انجام شد :

. قرعه کشی کسانی که در برنامه های آخر هفته از طریق پورتال ثبت نام کرده اند:  مرضیه دوست فاطمه ، زهرا درخشان ، حسن حضرتی.
لازم به ذکر است اسامی اعضایی چون علی غلامزاده،علی انوار،عباس سعادت ،آقای نجفی،لیلا رضوانی نیز اعلام شد که در جلسه حضور نداشتند.

. قرعه کشی اعضای صندوق قرض الحسنه:  آقایان ضرغامی و حیدر پناه برنده شدند و اعضایی چون ؛ محبوبه کیانی،جعفر کاوه،ابوذر آسیابانی ،حاج محمد کاوه،مصطفی رجبی1،مریم سعادت جزو برندگان بودند که در جلسه حضور نداشتند و جایزه به آنها تعلق نگرفت.

. قرعه کشی وام یک میلیونی اعضای صندوق قرض الحسنه: جناب آقای سهراب جعفری برنده شدند.

8- در انتهای جلسه با خبر شدیم که جناب آقای مسعود اشراق دچار حادثه ای شده اند و  خوشبختانه رو به بهبودند که برای ایشان سلامتی و تندرستی آرزومندیم.

 روابط عمومی باشگاه کوهنوردی طبیعت دوست شیراز

نظر دهید

پاسخ دهید

اشتراک گذاری...
 |   |   |   |   |   | 

Logo
ثبت حساب جدید
ثبت نام تنها برای اعضای باشگاه کوهنوردی طبیعت دوست مجاز می باشد.
بازیابی رمز عبور